Tidigare EU-representanter

1 januari 2016 – 30 juni 2016

Alice Bergholtz från Scouterna
Dana Pourkomeylian från Sveriges Ungdomsråd

 

1 juli 2014 – 31 december 2015

Rosaline Marabinah från Utrikespolitiska Förbundet
Per Markus Risman från Sveriges Ungdomsråd

 

1 januari 2013 – 30 juni 2014

Jehna Al-Moushahidi från Rädda Barnens Ungdomsförbund
Per Jonas Partapuoli från Sáminourra

 

1 juli 2011 – 31 december 2012

Niclas Persson från Ungdom mot rasism
Elvira Kivi från Unga Synskadade.

 

1 januari 2010 – 30 juni 2011

Senait Berhane från Saco Studentråd
Jenny Nilsson, från Sveriges Dövas ungdomsförbund

 

Kontakt

Maja Stojanovska
maja.stojanovska@lsu.se
070 271 40 99

Nyhetsbrev

Veckans nyhetsbrev
Prenumerera på nyhetsbrevet:

© 2017 LSU. Powered by WordPress.

Daily Edition Theme by WooThemes - Premium WordPress Themes