1. Kontakt - Kansliet

Hannah Kroksson

Generalsekreterare på LSU

kroksson@lsu.se
073-500 54 92

Projektledare

Feben Hadgu

Projektledare för LSU:s arbete inom Agenda 2030 & FN

feben.hadgu@lsu.se
073-460 56 62

Aniina Karlsdottir

Föräldraledig!
Projektledare för
LSU:s globala utvecklingssamarbeten

aniina.karlsdottir@lsu.se
070-037 91 89

Johan Gebo

Projektledare för projektet Demokratisk Inkludering och EU:s Ungdomsdialog

johan.gebo@lsu.se

Hanna Salmén

Projektledare för Stockholm +50

hanna.salmen@lsu.se

Utveckling

Mona Nechma

Utvecklingschef

mona.nechma@lsu.se

Signe Krantz

Verksamhetsutvecklare och programledare för Ung Med Makt

signe.krantz@lsu.se

Hicham Zine Eddine

Verksamhetsutvecklare LSU:s globala utvecklingssamarbeten

hicham.zineeddine@lsu.se

Natasja Bergström

Verksamhetsutvecklare LSU:s globala utvecklingssamarbeten

natasja.bergstrom@lsu.se

Marinn Belloni Lidbrink

Metodutvecklare

marinn.belloni.lidbrink@lsu.se
072-083 07 87

Amal Ibrahim Hassan

Metodutvecklare

amal.ibrahim.hassan@lsu.se
072-085 77 24

Internstöd

Rebecka Stenkvist

Kanslichef

rebecka.stenkvist@lsu.se
073-460 24 97

Hanna Lenander

Ledningssekreterare

hanna.lenander@lsu.se

Nora Bougern

Controller LSU:s globala utvecklingssamarbeten

nora.bougern@lsu.se

Martina Smith

Tjänstledig!
Ledningssekreterare

martina.smith@lsu.se
073-460 56 78

Sofia Tolonen

Redovisningsekonom

sofia.tolonen@lsu.se

Kommunikation & policy

Emelie Nilsson

Kommunikations- & policychef

emelie.nilsson@lsu.se
072-522 82 28

Joakim Lindgren

Webbutvecklare & kommunikatör. Ansvarar för LSU:s webbsajter & Nyhetsbrevet.

joakim.lindgren@lsu.se
073-460 24 35

Ella Coogan

Föräldraledig!
Kommunikatör

ella.coogan@lsu.se
076-314 02 11

Evelina Bravo

Webbredaktör, grafisk designer och kommunikatör

evelina.bravo@lsu.se

Daniel Maurin

Grafisk designer och sociala medier-ansvarig

daniel.maurin@lsu.se

Sogend Barzani

Policy- och påverkanskoordinator
för LSU:s globala utvecklingssamarbeten

sogend.barzani@lsu.se

Stephanie Lobos Poblete

Policyutvecklare och projektkoordinator för ungas inflytande för klimatet

stephanie.lobos@lsu.se

Tova Lindqvist

Policyutvecklare för LSU:s arbete inom Agenda 2030 & FN

tova.lindqvist@lsu.se