Vi jobbar
på LSU

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på LSU:s kansli. För allmänna ärenden kontakta info@lsu.se.

Vill du komma i kontakt med styrelsen? Klicka här!

Vet du något som vi borde veta? Här hittar du vår visselblåsarfunktion.

Besök oss

LSU – Sveriges barn- och ungdomsorganisationer

Gammelgårdsvägen 38
112 64 Stockholm

Martin Kihlström

Kanslichef

martin.kihlstrom@lsu.se

Feben Hadgu

Chef internationell utveckling och policy

feben.hadgu@lsu.se

Mona Nechma

Chef kommunikation, nationell utveckling och policy

mona.nechma@lsu.se

Aniina Karlsdottir

Projektledare globala partnerskap

aniina.karlsdottir@lsu.se

Hanna Salmén

Projektledare EU

hanna.salmen@lsu.se

Sogend Barzani

Projektledare bilaterala partnerskap

sogend.barzani@lsu.se

Signe Krantz

Projektledare ungt engagemang

signe.krantz@lsu.se

Amal Ibrahim Hassan

Metodutvecklare

amal.ibrahim.hassan@lsu.se

Ella Coogan

Utredare

ella.coogan@lsu.se

Tova Lindqvist

Verksamhetsutvecklare

tova.lindqvist@lsu.se

Daniel Maurin

Kommunikatör och grafisk designer

daniel.maurin@lsu.se

Sofia Tolonen

Redovisningsekonom

Föräldraledig

Julia Rylén

Vikarierande redovisningsekonom

julia.rylen@lsu.se